https://raidline.com/image/cache/catalog/blog/dragonflight/routes/three/human-death-knight-routes-wow-10-2-dungeon-mythic-plus-guide-raidline-1920x1080.jpg
user image

Маршрути для проходження ключів Міфік+ у WoW 10.2 (Сезон 3)

  • 17-11-2023
  • |   0 Коментарі

Хочете бути в курсі останніх новин, багів та лайфхаків зі світу WoW?

Тоді підпишіться на наш Telegram за посиланням: https://t.me/raidlinecom

Роути для Міфік+ у WoW 10.2 (Сезон 3)

У цьому гайді представлено вашій увазі маршрути для проходження ключів Міфік+ у WoW Dragonflight 10.2. Абсолютно всі приклади роутів є повністю універсальними, що зі свого боку дає змогу їх використовувати як на Тиранічному, так і на Зміцненому афіксах. Ці роути ідеально підійдуть для освоєння та/або фарму найбільш популярних складнощів ключів, таких як: Міфік+10, Міфік+15 і Міфік+20. Крім того, їх також можна використовувати для проходження нижчих і/або вищих рівнів складності. Збільшення зображень допоможе вам побачити послідовність бою з дрібними супротивниками і босами в підземеллях WoW 10.2.

Хочете пройти підземелля Міфік+ разом із командою професійних гравців?
Тоді зробіть це просто зараз, за посиланням: Буст підземель Міфік+ у WoW.

Фортеця Чорної Ладьї

Дуже легкий маршрут для проходження підземелля Фортеця Чорної Ладьї з використанням ключів Міфік+ в абсолютно будь-якій складності. У роуті відсутні пропуски супротивників з використанням невидимості, а групи супротивників сформовані таким чином, щоб танку будь-якого класу було комфортно їх тримати на собі. Ідеально підходить для команд і проходження з випадковими гравцями.
фортеця чорної ладьї, фортеця чорної ладьї 10.2, фортеця чорної ладьї роут

Атал'Дазар

Згідно із задумом цього маршруту, ви спочатку йдете на першого боса і використовуєте БЛ, а після цього починаєте набір % супротивників.
атал'дазар, атал'дазар 10.2, атал'дазар роут

Садиба Вейкрестів

Це один із найлегших маршрутів цього підземелля, дає змогу без проблем набирати % супротивників без сильної шкоди для групи.
садиба вейкрестів, садиба вейкрестів 10.2, садиба вейкрестів роут

Трон Приливів

Цей маршрут дає змогу не набирати зайві % військ супротивників, а також спрощує бій із другим босом, без необхідних ризиків.
трон приливів, трон приливів 10.2, трон приливів роут

Вічне цвітіння

Спрага крові використовується на початку бою, набираються % супротивників, після цього група йде на 1 боса і знову використовує Героїзм (БЛ). Все подальше проходження підземелля можна назвати стандартним. Забезпечує +1 БЛ з більш швидким набором % супротивників.
вічне цвітіння, вічне цвітіння 10.2, вічне цвітіння роут

Чаща Темного Серця

Жага крові (БЛ) / Героїзм (Гера) використовуються на початку бою. Суть цього маршруту полягає в тому, що ви уникаєте бою з усіма складними і неприємними групами мобів. Під час проходження підземелля вам доведеться використовувати невидимість та інші хитрощі (наприклад браму), щоб уникнути бою з усіма небажаними супротивниками. Ідеально підходить для слабких команд або проходження з випадковими гравцями.
чаща темного серця, чаща темного серця 10.2, чаща темного серця роут

Світанок Нескінченності: підйом Дорнозму

Стандартне проходження цього підземелля змушує гравців вбивати зайву кількість % військ супротивників. Цей роут допомагає виправити цю проблему. Цей маршрут вимагає від гравців використання інвізу (якщо ви вбили боса і не маєте можливості повернутися назад за допомогою інвізу - зістрибніть з платформи, воскресніть і після цього зайдіть у потрібний вам портал).
світанок нескінченності підйом дорнозму, підйом дорнозму 10.2, підйом дорнозму роут

Світанок Нескінченності: падіння Галакронда

Основною проблемою цього підземелля є надмірний набір % військ супротивників при стандартному проходженні. Цей роут ідеально вирішує цю проблему, пропустіть мобів перед фінальним босом, як це показано на зображенні, і тоді вам не потрібно буде вбивати надмірну кількість супротивників. Це дасть вам змогу швидко і легко пройти підземелля в таймер.
світанок нескінченності падіння галакронда, падіння галакронда 10.2, падіння галакронда роут

P.S. Ці роути ідеально підходять для проходження в третьому сезоні WoW Dragonflight інстів Міфік+ у таймер з рівнями складності ключів: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 і навіть вище.

0Коментарі

For Comment you need to Login

Хочете бути в курсі останніх новин, багів та лайфхаків зі світу WoW?

Тоді підпишіться на наш Telegram за посиланням: https://t.me/raidlinecom