https://raidline.com/image/cache/catalog/blog/raids/atdh/council-of-dreams-boss-wow-raidline-1920x1080.png
user image

Рада Снів

 • 20-11-2023
 • |   0 Коментарі

Хочете бути в курсі останніх новин, багів та лайфхаків зі світу WoW?

Тоді підпишіться на наш Telegram за посиланням: https://t.me/raidlinecom

Рада Снів Гайд + Тактика

Рада Снів гордо посідає четверте місце серед усіх босів захопливого рейду, що захоплює дух, - Амірдрассіл, Надія Сну.

Замовляйте швидке проходження за посиланням: Послуги бустингу рейдів у World of Warcraft.

Загальна інформація:

 • У кожного боса є власні регулярні здібності + ульт, що активується при наборі 100 одиниць енергії. Ульт вбиває всіх учасників рейду, цю здатність можна і потрібно переривати активними регулярними здібностями іншого боса. Бій виходить циклічним.
 • Суть механік: здібність Перетворююча бомба у Піпа перериває ульт Уркта. Пробивний ривок Уркта перериває ульт Ервінн. Здібність Ервінн під назвою Отруйна квітка перериває дію ульту Піпа.
 • На цьому босі максимально правильно вибирати і використовувати таланти таким чином, щоб ви могли завдавати шкоди не по одній цілі, а відразу по декількох. Практично весь час два боси перебувають разом. Танк тримає на собі Уркт, підводячи при цьому цього боса до найближчого з двох босів.
 • Ервінн і Піп мають однакову кількість здоров'я. Уркт має приблизно на 66% більше здоров'я в порівнянні з двома іншими босами. Бійці ближнього бою завжди пріоритетно б'ють Уркт, а бійці дальнього бою вирівнюють здоров'я інших босів.
 • Бій із босом триває неймовірно довго. Можливо, суть бою полягає в тому, що або ви вб'єте боса, або в цілителів закінчиться мана. У героїчному режимі складності енраги немає (записів бою з тривалістю понад 15:56 не вдалося знайти).
 • Епохальний (Міфік): Ервінн і Уркт разом починають бій на 50% енергії. Енрейдж у боса настає на 08:00.

Здібності босів

Назва Опис Пояснення "Що робити?"

Загальні здібності босів:

Відродження Коли здоров'я босів опускається до 1 одиниці, активується Відродження, яке відновлює йому здоров'я доти, доки інші члени ради ще живі.
Нормал: 30% / Героїк: 50% / Міфік: 100%.
Необхідно вбити босів одночасно. На успішне добивання у вас є приблизно 15 секунд після загибелі першого боса.
Тактика Сну Міфік: У цьому режимі складності боси починають координувати свої дії. Результатом такої взаємодії є те, що два боси одночасно набирають 100 енергії. Два боси одночасно застосовують проти гравців свій ульт.

Уркт

Сліпа лють При накопиченні 100 енергії бос стає лютим. Під впливом люті бос починає завдавати фізичної АоЕ шкоди в розмірі 83k всім учасникам групи. Лють боса триває протягом 20 секунд, при цьому шкоди він завдає кожні 2 секунди. Ульт боса - заклинання читається 2 секунди.
Ведмежа лють У тому разі, якщо здатність Сліпа лють не була перервана, шкода від боса збільшиться на 500%. Якщо не перервати читання заклинання - бос блискавично вб'є всіх персонажів.
Пробивний ривок

Випадковим чином фокусується на гравцеві і через 5 секунд робить до нього ривок. Ривок завдає 166k фізичної шкоди всім персонажам на шляху.
У момент удару бос використовує свою здатність Громовий удар.
Героїк / Міфік: накладає на персонажів дебафф, що збільшує на 500% шкоду від здатності Пробивний ривок (тривалість ефекту 30 секунд).

Необходимо делить урон группами, предварительно поделив персонажей 50/50. Пробивной рывок прерывает ульту Эрвинн.
Громовий удар Бос гарчить, завдаючи водночас своїм риком усім персонажам 1.2M фізичної шкоди. Ефект зменшується з кожним зачепленим гравцем. Чим більше персонажів беруть участь у поділі, тим менше шкоди завдасть бос цією здатністю. Необхідно ділити шкоду. Можливо кількома варіантами: 1) Поділити гравців 50/50 або 2) Бійці ближнього бою / Бійці дальнього бою.
Болісні кігті (Танк) Сильний удар по танку, що вражає всіх, хто перебуває перед обличчям боса. На уражену ціль накладає на 30 секунд ефект, що збільшує шкоду від наступної здатності Болісні кігті на 500%. Удар масового ураження всіх, хто стоїть перед обличчям боса поруч з основним танком. Активний танк повинен стояти один і переживати удар самостійно під захисними здібностями. Танки змінюються по 1 удару.

Ервінн

Давлячі зарості При накопиченні 100% енергії створює траву, яка завдає 33k шкоди щосекунди і знижує швидкість пересування на 7%. Кожні 3 секунди цей ефект посилюється (підсумовується).
Якщо її не зупинити, тоді бос випускає Неослабний шквал.
Ульт боса - тривалість читання здатності становить 4 секунди, триває протягом 18 секунд. Необхідно спрямувати здатність Уркт Пробивний ривок, щоб перервати здатність Ервінн.
Неослабний шквал Бос влаштовує люте бомбардування, запускаючи щосекунди дротики в усіх персонажів. Кожне попадання миттєво завдає прямої шкоди, а також отруює жертву на 30 секунд (підсумовується). Якщо не перервати Давлячі зарості, це призведе до неминучої загибелі всіх учасників рейду.
Отруйна квітка З'являються квіти, що завдають невеликої періодичної шкоди раз на 3 секунди. Нескінченний дебафф на персонажах, завдає шкоди від кількості квіток на арені.
Один гравець у качці може очистити 3 квітки (просто пробігти по них).
Після третьої квітки, качка наїдається і може зняти з себе перетворення.
Їдкий пилок Повітря біля Отруйної квітки завдає 124k шкоди раз на 0,5 секунди. Відійти.
Необхідні для переривання ульти Піпа. Потрібно отримати 202k+ шкоди в квіточках (це 2-3 удари від ефекту).
Отруєний спис Бос обирає випадкових персонажів і кидає в цих персонажів стріли, які одразу (миттєво) наносять персонажу 100k шкоди і накладають на нього негативний ефект, що завдає періодичної шкоди середньої тяжкості в розмірі 50k щосекунди протягом 10 секунд. Крім того, цей ефект знижує швидкість пересування ураженої цілі на 30%.
Міфік: після завершення дії ефекту відбувається вибух, що завдає шкоди всім персонажам, які перебувають у радіусі 10 метрів від епіцентру вибуху.
Цю отруту можна і потрібно розсіювати. Щоб інші гравці не отримали шкоди, отруєному персонажу необхідно відійти від групи і тільки після цього виконати очищення від отрути.
Нестабільна отрута Міфік: з персонажа виривається потік отрути, що завдає 415k шкоди від сил природи іншим персонажам у радіусі 10 метрів. Шкідливі кільця, потрібно віднести подалі від гравців.

Піп

Перетворювальна бомба Завдяки магії, бос на 12 секунд перетворює персонажів на смішних і незграбних качок.
Тільки за допомогою цього ефекту можна перервати каст Уркт - Сліпа лють, перетворивши боса на качку в момент проголошення ним заклинання. В інший час цей ефект на боса неможливо застосувати.
Героїк / Міфік: після закінчення ефекту персонажі, які перебувають у радіусі 7 метрів, перетворюються на качок.
Нормал: після закінчення ефекту паралізує гравців, які перебувають поруч, на 3 секунди.
Під час проголошення Урктом здатності Сліпа лють, необхідно максимально наблизитися до боса і перетворити його на качку.
В інший час у Нормалі: вийти з форми і нікого не зачепити, а в Героїку / Міфіку: іноді за необхідності потрібно заражати інших персонажів (дивіться таймери).
Ізворотливість У формі качки шкоду від сил природи зменшено на 99%. Квіти на землі практично не завдають шкоди, ви їх можете їсти, щоб швидше очиститися. 3 ефекти.
Догляд за собою Можете зняти форму качки, якщо зняли всі ефекти від Ізворотливість. Після зняття трьох ефектів можна виходити з качки. Зняття качки з гравця вішає качку на всіх оточуючих і Уркта. Завдяки цій механіці можна перервати ульту Уркта або передавати качку по колу.
Кря! У формі качки можна збільшити швидкість пересування на 100% на 6 секунд. Здібність, що використовується, розташована на ігровій панелі.
Смарагдові вітри Бос створює шквал поривчастого вітру, завдаючи при цьому 166k шкоди всім персонажам і відштовхуючи їх, додатково завдаючи періодичної шкоди в розмірі 33k протягом секунд. Моментальний удар на 166k шкоди + періодична шкода сумарно на 200k. У підсумку один персонаж отримує загалом 366k шкоди.
Чудернацький порив Міфік: бос створює вихори, що кружляють по арені. Під час зіткнення з персонажем ці шкідливі вихори завдають 249k шкоди персонажу та відкидають назад усіх персонажів, з якими зіткнулися. Необхідно уникати (ухилятися).
Пісня дракона На 100 енергії, бос накладає на всіх гравців щит, який поглинає шкоду від Отруйної квітки. Необхідно отримати 202k шкоди від квітів, щоб зламати цей щит. В іншому випадку гравець отримає оглушення на 15 секунд і 250k шкоди в 1 секунду. Ульт боса - гравці зі щитом повинні зайти в квіточки, щоб зняти цей щит. Можливо, доведеться постояти до 2-3 тиків у квітці. Перед цією механікою не можна очищати квіточки в нуль.

Для Танків:

 • Слідкуйте за таймерами за здібністю Уркта - Болісні кігті та вчасно відвертайте від рейду під час переміщень.
 • Завжди намагайтеся підводити Уркта до найближчого боса, щоб одночасно завдавати шкоди відразу двом босам.
 • Героїк: зміна танків: 00:00 - Танк А / 00:06 - Танк В / 00:30 - Танк В / 00:36 - Танк А.

Для Цілителів:

 • Використовуйте масові захисні здібності під час перетину двох Ультимейтів від босів.

Для Бійців:

 • Інформація для бійців ближнього бою (МДД): будьте обережні, Пробивний ривок у боса Уркт ширший, ніж здається на перший погляд. Можна померти за наявності вразливості.
 • Інформація для бійців дальнього бою (РДД): якщо принцип розподілу Пробивний ривок вибрали за групами між бійцями ближнього і дальнього бою (МДД/РДД), то бійцям дальнього бою рекомендується стояти ближче до боса Ервінн до моменту таймера її ульти, бо Пробивний ривок буде занесено в неї, а вам потрібно буде його ділити. Таким чином ви встигнете на поділ і зможете завдати більше шкоди. Під час Пробивного ривка - Уркт відштовхує персонажів і перериває їм читання будь-яких заклинань, обов'язково врахуйте цей важливий момент.

Лайфхаки:

 • Рядок фільтра для логів, щоб відфільтрувати і подивитися підступні здібності та ультимативні таймери босів:
  ability.id NOT IN (420671, 420714, 421777, 421762, 421501, 421570, 421570, 421020, 420946, 420951, 420948, 420856, 421024, 421031, 418757, 145629).
 • Щоб бійці ближнього бою (МДД) не витрачали зайвий час на непотрібний біг, залиште їм 1-2 квіточки в ближній зоні Ервінн / Уркта, щоб під час Пісні дракона вони змогли швидко зайти в них, не втрачаючи при цьому втрат.

Корисна інформація щодо тактики:

 • Усі боси дуже мобільні й активно переміщаються ареною бою. Протягом усього часу бою у вас, на жаль, не вийде рівномірно наносити багато стабільної АоЕ шкоди кільком цілям. Уркт має великий обсяг здоров'я в порівнянні з іншими босами, тому завдання танків постійно підводити цього боса до другого найближчого боса для оптимізації шкоди.
 • У замітці докладно розписано про те, яких качок можна цілком витрачати на квіти, а яких краще передати, щоб збити ульт Уркта. Також у нотатках докладно написано про те, які квіточки на полі можна чистити в нуль, а які обов'язково знадобляться для переривання ульти боса.

Графіки енергії босів

Героїчний (ХМ):

уркт, эрвинн, пип, тактика, графік, гайд, енергія, боси, бій

Епохальний (Міфік):

уркт, эрвинн, пип, тактика, графік, гайд, енергія, боси, бій

 

Позиціонування під час бою з босами

рада снів, уркт, ервінн, піп, тактика, гайд, енергія, боси, бій, позиціонування
рада снів, уркт, ервінн, піп, тактика, гайд, енергія, боси, бій, позиціонування
рада снів, уркт, ервінн, піп, тактика, гайд, енергія, боси, бій, позиціонування
рада снів, уркт, ервінн, піп, тактика, гайд, енергія, боси, бій, позиціонування

 

Таймінги під час бою з босом

Таблиця № 1 - Героїчний режим складності

Героїчний (ГЕР) - таймери боса Героїчний (ХМ) - замітка у форматі MRT
00:29 Ривок - поділити шкоду {time:00:40} Передати 1 качку
00:40 Качки - передати до Уркт {time:02:08} Поділити шкоду і спрямувати в Ервінн
00:59 Лють - перервати за допомогою качки {time:02:54} Залишити декілька квітів
01:00 Качки - можна витрачати {time:03:14} Пісня - зайти у квіти
01:38 Ривок - поділити шкоду  
01:49 Качки - можна витрачати {time:04:14} Передати 1 качку
02:08 Ривок - поділити шкоду і спрямувати в Ервінн {time:05:41} Поділити шкоду і спрямувати в Ервінн
02:09 Стріли - перервати за допомогою Уркт {time:06:27} Залишити декілька квітів
02:35 Качки - можна витрачати {time:06:47} Пісня - зайти у квіти
02:43 Ривок - поділити шкоду  
02:54 Качки - залишити кілька квітів для поглинання {time:07:47} Передати 1 качку
03:14 Пісня - зайти у квіти {time:09:05} Поділити шкоду і спрямувати в Ервінн
03:55 Качки - можна витрачати {time:09:52} Залишити декілька квітів
ЦИКЛ {time:10:12} Пісня - зайти у квіти
04:03 Ривок - поділити шкоду    
04:14 Качки - передати до Уркт    
04:34 Лють - перервати за допомогою качки    
04:35 Качки - можна витрачати    
05:10 Ривок - поділити шкоду    
05:22 Качки - можна витрачати    
05:41 Ривок - поділити шкоду і спрямувати в Ервінн    
05:42 Стріли - перервати за допомогою Уркт    
06:08 Качки - можна витрачати    
06:16 Ривок - поділити шкоду    
06:27 Качки - залишити кілька квітів для поглинання    
06:47 Пісня - зайти у квіти    
07:28 Качки - можна витрачати    
ЦИКЛ    
07:36 Ривок - поділити шкоду    
07:47 Качки - передати до Уркт    
08:03 Лють - перервати за допомогою качки    
08:06 Качки - можна витрачати    
08:35 Ривок - поділити шкоду    
08:46 Качки - можна витрачати    
09:05 Ривок - поділити шкоду і спрямувати в Ервінн    
09:06 Стріли - перервати за допомогою Уркт    
09:33 Качки - можна витрачати    
09:41 Ривок - поділити шкоду    
09:52 Качки - залишити кілька квітів для поглинання    
10:12 Пісня - зайти у квіти    

 

Таблиця № 2 - Епохальний режим складності

Міфічний (Міфік) - таймери боса Епохальний (Епохал) - замітка у форматі MRT
Найсильніші здатності босів (ульт): 00:33 Пробивний ривок - поділити шкоду
00:58 Уркт + Ервінн 00:36 Перетворювальна бомба - можна витрачати
02:05 Ервінн + Піп 00:56 Перетворювальна бомба - передати до Уркт
03:14 Піп + Уркт 00:58 Сліпа лють - перервати за допомогою качки
04:24 Уркт + Ервінн 01:00 Давлячі зарості - необхідно перервати
05:32 Ервінн + Піп 01:05 Пробивний ривок - необхідно перервати
06:41 Піп + Уркт 01:24 Перетворювальна бомба - можна витрачати
07:51 Уркт + Ервінн 01:40 Пробивний ривок - поділити шкоду
    01:43 Перетворювальна бомба - залишити квіти під босом
    02:04 Песня дракона - зайти у квіти
    02:06 Давлячі зарості - необхідно перервати
    02:11 Пробивний ривок - необхідно перервати
    02:34 Перетворювальна бомба - можна витрачати
    02:50 Пробивний ривок - необхідно перервати
    02:53 Перетворювальна бомба - передати до Уркт
    03:14 Песня дракона - зайти у квіти
    03:14 Сліпа лють - перервати за допомогою качки
    03:44 Перетворювальна бомба - можна витрачати
    ЦИКЛ
    04:01 Пробивний ривок - необхідно перервати
    04:03 Перетворювальна бомба - можна витрачати
    04:23 Перетворювальна бомба - передати до Уркт
    04:24 Сліпа лють - перервати за допомогою качки
    04:26 Давлячі зарості - необхідно перервати
    04:34 Пробивний ривок - необхідно поділити шкоду і перервати
    04:52 Перетворювальна бомба - можна витрачати
    05:08 Пробивний ривок - необхідно перервати
    05:11 Перетворювальна бомба - залишити кілька кольорів під босом
    05:32 Песня дракона - зайти у квіти
    05:34 Давлячі зарості - необхідно перервати
    05:39 Пробивний ривок - необхідно перервати
    06:01 Перетворювальна бомба - можна витрачати
    06:17 Пробивний ривок - необхідно поділити шкоду
    06:20 Перетворювальна бомба - передати одну до Уркт
    06:41 Песня дракона - зайти у квіти
    06:41 Сліпа лють - перервати за допомогою качки
    07:11 Перетворювальна бомба - можна витрачати
    ЦИКЛ
    07:27 Пробивний ривок - необхідно поділити шкоду
    07:30 Перетворювальна бомба - можна витрачати
    07:49 Перетворювальна бомба - передати до Уркт
    07:51 Сліпа лють - перервати за допомогою качки
    07:53 Давлячі зарості - необхідно перервати
    08:01 Шаленство - загибель усіх членів рейду
0Коментарі

For Comment you need to Login

Пов'язані товари

Амірдрассіл, Надія Сну - Звичайний (Нормал)

Амірдрассіл, Надія Сну - Звичайний (Нормал)

У вартість послуги входить: - Убивство 9/9 бо..

$14.00

Амірдрассіл, Надія Сну - Героїчний (ХМ)

Амірдрассіл, Надія Сну - Героїчний (ХМ)

Купуючи цю бустинг послугу, ви гарантовано ..

$20.00

Амірдрассіл, Надія Сну - Міфічний (Эпохальний)

Амірдрассіл, Надія Сну - Міфічний (Эпохальний)

Купивши буст рейду Амірдрассіл, Надія Сну в ..

$2399.00

Хочете бути в курсі останніх новин, багів та лайфхаків зі світу WoW?

Тоді підпишіться на наш Telegram за посиланням: https://t.me/raidlinecom